KANCELARIA ADWOKACKA

Adwokat Paweł Dłóciok

Reprezentacja w sądzie w postępowaniach o rozwody i alimenty - Zabrze

Każdy nasz adwokat w Zabrzu jest do Państwa dyspozycji i kompleksowo zajmie się szeroko rozumianymi sprawami w obszarze alimenty i rozwody. Kancelaria świadczy także usługi związane z reprezentowaniem naszych klientów w postępowaniach sądowych o separację i podział majątku dorobkowego małżonków. Udzielamy porad prawnych związanych ze sprawami o rozwód i alimenty.

Rozwód, sprawy o alimenty – wiemy, że to trudny czas dla klienta

Podjęcie decyzji o złożeniu papierów rozwodowych jest niezwykle trudne i w naszej kancelarii mamy tego świadomość. W tym skomplikowanym dla klienta okresie staramy się jak najbardziej ułatwić i przyspieszyć proces rozwodowy. Przede wszystkim staramy się wspierać klienta we wszystkich problemach, które związane są z kwestiami prawnymi. Radzimy, jak skompletować dokumenty potrzebne w sprawie oraz reprezentujemy klienta w trakcie procesu. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, analizując dokładnie każdy przypadek, niezależnie od tego, czy sprawa dotyczy rozwodu, czy ustalenia wysokości alimentów. Dzięki tak wypracowanemu systemowi pracy nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, a pomoc prawna przez nas udzielana jest na najwyższym poziomie.

Adwokat Zabrze – alimenty – jak prowadzimy sprawy alimentacyjne?

W naszych kancelariach każdy doświadczony i wyspecjalizowany w tych dziedzinach adwokat z Zabrza i Żor zajmuje się wieloma sprawami rodzinnymi, w tym rozwodami i alimentami. Wiedząc, jak delikatne i trudne są tego typu wydarzenia życiowe, dokładamy wszelkich starań, by nie musieli Państwo skupiać się na formalnościach. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, może mieć on pewność, że postępy w prowadzeniu sprawy będą aktualizowane na bieżąco, a kontakt z adwokatem będzie niezachwiany. Prowadząc sprawę o alimenty, bierzemy pod uwagę wszelkie okoliczności oraz warunki, aby przebiegła w pomyślny dla klienta sposób.

Adwokat Zabrze – rozwody – indywidualne podejście do klienta

Zajmujemy się także sprawami rozwodowymi, ustalaniem stadium rozkładu pożycia między małżonkami oraz określeniem strony winnej. Również w tym wypadku nasi adwokaci z Zabrza szanują czas i prywatność klienta, starając się prowadzić sprawę w sposób jak najmniej skomplikowany i wymagający od klienta. Pomagamy także w sprawach pozbawienia lub ograniczenia władzy rodzicielskiej.

Jak można się z nami skontaktować w sprawach o rozwód i alimenty?

Nasi adwokaci pomogą Państwu w każdej sprawie rozwodowo-alimentacyjnej oraz wszystkim im pokrewnym. Zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w głównej kancelarii w Zabrzu. Pomoc prawna udzielana przez naszych adwokatów na pewno spełni Państwa oczekiwania. Każdy nasz adwokat ma dużą wiedzę oraz doświadczenie i jest gotów do pomocy.