Każdy nasz adwokat w miastach Zabrze oraz Żory jest do Państwa dyspozycji i kompleksowo zajmie się szeroko rozumianymi sprawami w obszarze alimenty i rozwody. Zajmujemy się także reprezentowaniem naszych klientów w postępowaniach sądowych o separację i podział majątku dorobkowego małżonków.

W naszych kancelariach każdy doświadczony i wyspecjalizowany w tych dziedzinach adwokat z Zabrza i Żor, zajmuje się wieloma sprawami rodzinnymi, w stym rozwodami i alimentami. Wiedząc, jak delikatne i trudne są tego typu wydarzenia życiowe, dokładamy wszelkich starań, by nie musieli Państwo skupiać się na formalnościach. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, ma on pewność, że postępy w prowadzeniu sprawy będą aktualizowane na bieżąco, a kontakt z adwokatem będzie niezachwiany. Prowadząc sprawę o alimenty, bierzemy pod uwagę wszelkie okoliczności oraz warunki, aby przebiegła w pomyślny dla klienta sposób. Zajmujemy się także sprawami rozwodowymi, ustalaniem stadium rozkładu pożycia między małżonkami oraz określeniem strony winnej. Również w tym wypadku nasi adwokaci z Zabrza i Żor szanują czas i prywatność klienta, starając się prowadzić sprawę w sposób jak najmniej skomplikowany i wymagający od klienta. Pomagamy także w sprawach pozbawienia lub ograniczenia władzy rodzicielskiej.

Nasi adwokaci pomogą Państwu w każdej sprawie rozwodowo-alimentacyjnej, oraz wszystkim im pokrewnym. Zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w głównej kancelarii w Zabrzu lub w naszej filii zlokalizowanej w Żorach.

Zainteresowała Cię

nasza oferta?